Primăria Puchenii Mari

Blog➠ 39 de cupluri din comuna noastră vor primi o diplomă de statornicie

Constantin Negoi, primarul Comunei Puchenii Mari, se va întâlni marți, 15 august, de la ora 12.00, la Căminul Cultural din Pietroșani, cu 39 de cupluri din comuna noastră ce împlinesc în 2017, 50 de ani de la căsătorie.

Fiecare cuplu va primi câte o diplomă, intitulată “Diplomă de statornicie”, pentru cele cinci decenii de dăruire și dragoste de care au dat dovadă unul față de celălalt, precum și suma de 500 de lei.

În cazul în care, dumneavoastră, rude de ale dumneavoastră, prieteni sau cunoscuți, împliniți 50 de ani de la căsătorie în anul 2017 și nu ați fost contactați de către reprezentanți ai Primăriei, vă rugăm să vă prezentați cel târziu până vineri, 11 august 2017, la sediul Primăriei cu acte doveditoare.

39 de cupluri din comuna noastră vor primi o diplomă de statornicie-2017-1

Din blogul Primăriei

Anunțuri

Dispozițiile primarului

Declarații de căsătorie